Magda Kołakowska Logo

Na co dzień mieszkam w Gdańsku i to właśnie na terenie Trójmiasta pracuję najczęściej. Bardzo często fotografuję też przyjęcia w okolicach rodzinnego Słupska. Nie ma zatem najmniejszego problemu, żebym dojechała gdziekolwiek na terenie Pomorza - a jeśli do rozważenia jest jakaś ciekawa propozycja, fotografować mogę gdziekolwiek Wam się tylko zamarzy.

Ceny pakietów ślubnych zaczynają się od 1600 złotych. Cena zależy m.in. od ilości godzin spędzonych przez fotografa na weselu, obecności takich usług jak przygotowania/plener. Po więcej szczegółów w kwestii ceny zachęcam do kontaktu. Miłoby było przy okazji usłyszeć Wasze oczekiwania oraz np. skrócony opis ślubu, Waszej wizji na plener, stylistyki w której będzie się odbywało wesele.

W standardowej ofercie obejmującej zarówno przygotowania, ceremonię, wesele do oczepin włącznie oraz plener, para otrzymuje około 600 obrobionych zdjęć na drewnianym pendrive.

Czas oczekiwania na materiał ślubny to około 2-3 tygodni.

Za dodatkową opłatą oferuję również albumy ślubne.

Oczywiście mogę również wykonać po prostu same sesje ślubne, narzeczeńskie, rodzinne i jakiekolwiek inne przyjdą do głowy.

Chętnie udzielę większej ilości informacji osobom zainteresowanym, zapraszam do kontaktu!